Přejít k hlavnímu obsahu
redakce -

Jak zůstat aktivní v hudbě během pandemie? Workshop SoundCzechu vás může inspirovat

Jak zůstat aktivní v hudebním byznysu i v době pandemie? Čím se zaměstnat? Čemu se věnovat? Na co se zaměřit? Na tyto otázky může odpovědět workshop Sane-tizer, který pořádá hudební kancelář SoundCzech. Online a zdarma už tento pátek 12. února!

Během hodinu a půl trvajícího workshopu se představí tři hosté ze zahraničí – festivalový promotér Holger Jan Schmidt, psycholožka Katja Ehrenberg a booking agentka a manažerka Lina Ugrinovska. 

První část workshopu se bude věnovat nedávno vydané knize Stay Sound and Check Yourself, která v příbězích hudebních profesionálů z celého světa reflektuje poslední rok. Kniha přibližuje životní osudy lidí, kteří museli prakticky ze dne na den přehodnotit svou práci v hudebním byznysu i svůj život. Druhá část workshopu by měla být interaktivní. Jednotliví účastníci by se mohli podělit o své zkušenosti a tipy, jak bojovat s dlouhotrvající nepřízní osudu v oblasti živé kultury.

„Mentální hygiena je v hudebním světě důležité téma. Samozřejmě nečekáme, že by náš workshop odstartoval nějakou zásadní změnu, ale minimálně se díky němu můžeme navzájem inspirovat a motivovat, a to se taky počítá. Páteční kurz je zdarma pro každého!” podotýká ředitel SoundCzechu Márton Náray.

SANE-TIZER aneb workshop jak zůstat pozitivní i v době krize

Kdy: 12. 2. 2021 od 16:00 do 17:30

Kde: online přes Zoom

Vstup: zdarma, stačí se registrovat  

Další info: na facebookovém eventu SoundCzechu

Tagy SoundCzech workshop

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Redakce
Týmová práce.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY