Přejít k hlavnímu obsahu
Leon - St, 07.12.2016 - 00:01

Jack Rack Pluginz: stylovka pro ortodoxní kytaristy

Kalifornská firma Pluginz Keychains LLC představila na letošním hudebním veletrhu v Anaheimu novou řadu stylových bytových doplňků pro ortodoxně založené kytaristy a hudební nadšence všeho druhu. Novinka označená Jack Rack Pluginz vám sice nijak nevylepší zvuk vašeho nástroje, ale na druhou stranu bude možná schopna ušetřit váš čas a také nervy.

Jack Rack Pluginz jsou originální věšáky na klíče v designu známých lampových aparátů, vyráběné prozatím v jedenácti variantách, mezi které se řadí např. modely značek Carvin, Fender, Friedman, Engl a nejnověji také Marshall, jenž zahrnuje verze JCM800 Standard, JCM800 Hardwired, 1959 Super Lead Plexi a JCM800 Chequered.

Pro výrobu šasi o rozměrech 20.3 x 7.6 x 3.8 cm a váze 320 g byl použit odolný 4 mm silný lisovaný plast a každý "zesilovač" disponuje čtveřicí nástrojových vstupů, do kterých se zasouvají klasické kytarové jacky s poutkem a kroužkem na klíče, jenž jsou společně s úchytnými vruty a hmoždinkami součástí balení.

Pokud patříte mezi lehce roztržité muzikanty, kteří kvůli hudbě zapomínají kam si doma nebo ve zkušebně zrovna odložili klíče, tak vám Jack Rack Pluginz nabízí stylové řešení. Ceny určené pro americkou část trhu se pohybují v rozmezí 35 až 40 dolarů podle konkrétního typu a náhradní jack vyjde na cca 5 dolarů.

Tagy Jack Rack Pluginz
Na Frontmanovi mám na starosti zejména sekci novinek a nástrojovky známých muzikantů. Léta hraju v různých kapelách na kytaru a hru na tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY