Přejít k hlavnímu obsahu
Leon -

Ibanez TSMAXI001: model nejen pro příznivce Tube Screameru

Bez oslavných fanfár a marketingové masírky zařadil Ibanez do své nabídky další verzi slavného Tube Screameru TS808, kterému se, co se týká velikosti, nemůže v daném případě rovnat žádný z jeho předchůdců. Výrobce se totiž rozhodl nejít dnes tak oblíbenou cestou minimalizace, ale zcela proti trendům uvedl na trh „maxi“ model s označením TSMAXI001 o rozměrech 270 x 450 x 180 mm.

Ovšem tentokrát se – jak je patrno už z úvodního fota – nejedná o novou modifikaci legendárního pedálu, ale firemní merch ve formě polštáře kopírujícího design originálního Tube Screameru Overdrive Pro TS808 z konce sedmdesátých let. Na tuto verzi si tedy příliš nezahrajete, i když na testovacím videu se vás bude snažit přesvědčit o opaku Henning Pauly, zdatný kytarista a populární youtuber s někdy trochu svérázným smyslem pro humor, působící na YT pod nickem EytschPi42. Polštář TSMAXI001, jenž na některých trzích překvapivě rychle mizí z pultů, je vyráběn v Japonsku ze 100% polyesteru. Evropská cena se pohybuje okolo 40 eur.

Tagy Ibanez Ibanez TSMAXI001

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Leon
Ve Frontmanu jsem zodpovědný především za sekci novinek a článků o pódiovém a studiovém gearu známých muzikantů. Léta hraju na kytaru v různých kapelách a tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY