Přejít k hlavnímu obsahu
Leon - Pá, 21.02.2020 - 00:01

Ibanez Flanger Mini a Tremolo Mini

Ibanez rozšiřuje řadu kompaktních efektů ze série Mini o analogový flanger FL Mini a tremolo TR Mini, které v nabídce této edice doplňují stávající modely tvořené chorusem, delayem, ladičkou a trojicí zkreslovačů 805 Fuzz, Tube Screamer a Super Metal.

Flanger FL Mini, jenž od klasické „devítkové“ kolekce převzal žlutý lak, je osazen minipotenciometry Depth, Regen a ovladačem Speed. Nastavení u tremola TR Mini obstarávají parametry Wave, Speed, Depth a na levém boku šasi je umístěn trimr pro křížový šroubovák, kterým je možno upravit celkovou hlasitost.

Elektronika efektů je uložena v masivním kovovém výlisku o rozměrech 92.6 × 50.9 × 55.1 mm, což uvítají nejen majitelé malých pedalboardů. Vzhledem k minimální velikosti krabičky zajišťuje přísun potřebné energie výhradně 9V adapter.

Nášlapný footswitch je u obou modelů zapojen v režimu true bypass, takže okruh ve vypnutém stavu nijak neovlivňuje charakter originálního signálu. Oficiální ceny byly nastaveny na 120 dolarů za flanger FL Mini a cca 100 dolarů za tremolo TR Mini.

Tagy Ibanez Ibanez Flanger Mini Ibanez Tremolo Mini
Leon
Ve Frontmanu jsem zodpovědný především za sekci novinek a článků o pódiovém a studiovém gearu známých muzikantů. Léta hraju na kytaru v různých kapelách a tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY