Přejít k hlavnímu obsahu
redakce -

Hudba po pandemii? Konference ReConnect odhalila svůj program

Co bude s hudební scénou po covidu? Odpovědi bude hledat hudební konference a showcase ReConnect, která se odehraje v Brně ve dnech 15. až 17. září 2021. Event je unikátní v tom, že na jednom místě na tři dny spojí zástupce klubů, hudební manažery, muzikanty i další hudební profesionály. Akci pořádá SoundCzech společně s BACH (Brněnská Asociace Clubové Hudby) a Music Managers Forum Czech Republic

Středa 15. září bude ve znamení fóra hudebních manažerů ze střední a východní Evropy, které organizuje Music Managers Forum Czech Republic (MMF CZ) a International Music Managers Forum (IMMF). Akce je primárně pro členy MMF – program najdete zde.

Čtvrtek 16. září se zaměří na téma restartu hudebního sektoru a udržitelného hudebního ekosystému, keynote s hudebními agenty z východoevropské scény. Workshopy se budou věnovat digitální distribuci, autorským právům i DIY hudební scéně. Konference samotná bude v Kabinetu Múz, workshopy v Jedné básni – program organizovaný SoundCzechem najdete zde.

Pátek 17. září proběhne pod taktovkou BACH (Brněnské Asociace Clubové Hudby).

Mezi řečníky je řada domácích i zahraničních osobností hudební scény. Část konference 16. září je už nyní zdarma otevřená veřejnosti, stačí se zaregistrovat v krátkém formuláři ZDE. Ohledně 15. a 17. 9. vyčkejte na potvrzení o účasti od pořadatelů.

Tagy SoundCzech ReConnect

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Redakce
Týmová práce.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY