Přejít k hlavnímu obsahu
Matěj Belko -

Hodně Rychlá Recenze: kytarový komplet Jay Turser JT-300TSBPAK-E

Znáte to. Pětiminutová pauza. Rozečítat dlouhý článek nemá smysl, rozkoukávat dlouhé video taky ne. Zkuste HRR, Hodně Rychlou Recenzi. Než se vyčůráte, už bude za váma! 

Když se člověk odhodlává k tomu začít hrát na elektrickou kytaru, musí si, kromě samotné kytary, pořídit hromadu věcí. Nějakej ten aparát, kabel, obal atakdál atakdál. Se sadou Jay Turser JT-300TSBPAK-E tento problém odpadá. Pro začátek máte všechno v jedné krabici. Jasný, nelze po takové sestavě chtít zázraky, ale to pohodlí… Myslím, že přibalené kombo je první adept na rychlou výměnu za lepší kousek, ale třeba ta kytara může po dobrém seřízení posloužit dost dlouho!

Test jsme prováděli jako „unboxing“ – nijak jsme to neupravovali a takhle to zní, když vám to přivezou ze skladu. Domyslete si k tomu lepší struny, pečlivé seřízení a s výsledkem můžete nadělat hodně muziky!

Tagy Hodně rychlá recenze Jay Turser kytarový komplet Videorecenze

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Festiwall, foto: Jan Nožička
Multiinstrumentalista, producent, skladatel... Hraje s Tata Bojs, Blue Shadows, C1ntor1n1, Lufťáky, James Harries Bandem, dříve s Davidem Kollerem, Lenkou Dusilovou, Michalem Ambrožem, Oskarem Petrem a mnoha dalšími. Je autor a protagonista seriálu KUMŠT, fanatický řešič a shr…
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY