Přejít k hlavnímu obsahu
Leon - So, 26.12.2020 - 08:00

Herec David Hasselhoff se vydal do vod industriálního metalu

David Hasselhoff, představitel hlavních rolí v seriálech Knight Rider a Baywatch (Pobřežní hlídka), překvapil nejen své fanoušky, ale možná trochu i sám sebe, když před časem kývnul na spolupráci s rakouským metalovým duem CueStack, tvořeným kytaristou Bernthem Brodträgerem a klávesistou Martinem Kamesem. Výsledkem spolupráce je skladba Through the Night, podpořená klipem a natočená loni ve vídeňském studiu.

Stejnojmenné EP obsahuje kromě razantní verze s Hasselhoffovým zpěvem také retro synth-wave remix, o nějž se postaral frontman americké punk-hardcorové party Beartooth Caleb Shomo, k dispozici je i akustické provedení a další dvě skladby z produkce CueStack. Aby toho nebylo málo, tak pro skalní příznivce neohroženého Mitche Buchannona z Pobřežní hlídky je připraven plakát, autogram, taška do posilovny a baseballová čepice. Song Through the Night lze samozřejmě najít i na Spotify, Amazon Music, iTunes Music a Apple Music.

Tagy David Hasselhoff CueStack
Na Frontmanovi mám na starosti zejména sekci novinek a nástrojovky známých muzikantů. Léta hraju v různých kapelách na kytaru a hru na tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY