Přejít k hlavnímu obsahu
Leon -

GKNR: ruská parta neznající slitování

Soudobá ruská hudba nejsou jen Alexandrovci nebo národní umělkyně bývalého SSSR Alla Pugačova, ale samozřejmě také mladé neznámé kapely, kterých v této federaci, čítající téměř 150 milionů obyvatel, bude asi nespočet. Jeden z talentů, majících potenciál přesáhnout hranice Ruska, představuje moskevská, anglicky zpívající parta Grizzly Knows No Remorse (Grizzly nezná slitování), která se sympatickým nadhledem a lehkostí předvádí nadupanou směsici rocku, hardcoru a punku.

Tvorba GKNR, podaná, zaranžovaná a zahraná způsobem, za nějž by se nemusely stydět ani některé mnohem nákladněji produkované projekty, byla zatím oceněna v soutěžích Yamaha Band Contest nebo Battle of The Bands, a jak to moskevskému kvintetu šlapalo v roce 2011, se můžete přesvědčit v klipu We're Badass Motherfuckers z prvního alba Bearotica.

Pokud byste si chtěli poslechnou další songy GKNR, tak zde najdete záznam čtyř skladeb z CD Fat Glasses And The Leather Mustache (2015), které kapela, tentokrát ve čtyřčlenném obsazení, živě odehrála ve studiu Meat Factory.

Tagy humor

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Leon
Ve Frontmanu jsem zodpovědný především za sekci novinek a článků o pódiovém a studiovém gearu známých muzikantů. Léta hraju na kytaru v různých kapelách a tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY