Přejít k hlavnímu obsahu
Leon -

Gibson Mod Collection: rarity jsou nyní dostupné online i pro evropské muzikanty

Gibson oznámil, že přímo na svých vlastních stránkách zahájil i pro evropské zákazníky oficiální prodej kytar, baskytar, snímačů, pedálů a příslušenství. Součástí nabídky je také nástrojová edice Mod Collection, zahrnující výběr raritních, exkluzivních a demo modelů, včetně unikátních modifikací. Jednotlivé kytary či basy existují v pouze jediném exempláři, takže není divu, že je tato série označována jako „konečná destinace pro sběratele a hráče, kteří hledají vzácné, speciální a jedinečné verze klasických modelů Gibson“.

Na firemním webu je nabídka Mod Collection aktualizována každou středu – případní zájemci, toužící po nějakém z těchto sběratelských kousků, by si měli termín hlídat, protože o nástroje je nadstandardní zájem. Na výběr jsou průběžně nejrůznější výjimečná provedení produktových řad Les Paul (Standard, Classic, Studio, Custom atd.), Flying V, SG, Firebird, Explorer, pololubových ES, akustických kytar, baskytar typu Thunderbird, SG Standard, LP Junior „double-cut“ apod.

Tagy Gibson Gibson Mod Collection

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Leon
Ve Frontmanu jsem zodpovědný především za sekci novinek a článků o pódiovém a studiovém gearu známých muzikantů. Léta hraju na kytaru v různých kapelách a tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY