Přejít k hlavnímu obsahu
Leon - So, 09.05.2020 - 08:00

Ghost Walker: Lamb Of God se dali na vaření piva

Ve stopách kapel Iron Maiden, Motörhead, AC/DC nebo Queen, které svým jménem zaštítily výrobu piv Trooper, Hallowed, Röad Crew či protivínského Bohemian Rhapsody, se rozhodla vydat americká metalová parta Lamb Of God. Výsledkem spolupráce se skotským pivovarem BrewDog, tedy přesněji jeho divizí v Columbusu (Ohio), je pivo Ghost Walker, jehož název odkazuje na skladbu Ghost Walking ze sedmého studiového alba LOG Resolution, vydaného v roce 2011.

Vzhledem k tomu, že frontman Lamb Of God Randy Blythe je už dlouhá léta abstinentem, se v daném případě jedná o nealkoholický mok ve stylu IPA s chutí tropického ovoce a bylin, podobně jako u známému produktu BrewDogu, kterým je vlajková loď Punk IPA. Otázkou zůstává, co by na novinku amerického typu, pod níž je kromě zpěváka Blythea podepsán i kytarista Willie Adler, řekli čeští pivaři.

Tagy Lamb Of God
Na Frontmanovi mám na starosti zejména sekci novinek a nástrojovky známých muzikantů. Léta hraju v různých kapelách na kytaru a hru na tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY