Přejít k hlavnímu obsahu
Dalibor Mráz
Dalibor Mráz
redakce -

Gergo Borlai a Dalibor Mráz chystají Drum Rumble Camp

První světový bubenický camp v České republice? Na dva dny intenzivního workshopu Drum Rumble Camp můžete vyrazit do prostorů Konzervatoře Jaroslava Ježka v Praze už 28. a 29. listopadu. Vítání jsou účastníci všech věkových kategorií a hráčských úrovní – a ještě pár míst prý zbývá. Lektoři? Georgo Borlai a Dalibor Mráz, tedy jedni z nejpovolanějších.

Camp pro maximálně 25 účastníků se bude zabývat technikou, groovem/timingem cvičení, rytmickou modulací i koordinací. Začínat se bude v sobotu i v neděli v 9 hodin ráno, končit se bude v sobotu ve 21 a v neděli v 19 hodin s tím, že bude následovat diskuze a jam session.

Můžete si donést své osobní cvičící pady! Pokud nemáte je možnost si je půjčit, na místě k dispozici za 550 korun na den. A vyhrát prý něco můžete i v tombole, kam cenné dárky vloží firmy VIC FIRTH, DW, SONOR, GRETSCH, PAISTE, ZILDJIAN a AIR DRUMS.

Výuka bude probíhat v angličtině a v češtině. Veškerý Gergův výklad se bude překládat do češtiny, abyste si z výuky odnesli co nejvíc. A jaká je jeho cena? Ve srovnání s jinými světovými kampy sotva třetinová. Více informací hledejte zde.

Tagy Dalibor Mraz

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Redakce
Týmová práce.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY