Přejít k hlavnímu obsahu
Leon - Út, 01.05.2018 - 08:00

Flexibilní trsátka Switch Pick

Výběr správného trsátka může být pro mnoho hráčů během na dlouhou trať. Současný trh nabízí nepřeberné množství různých typů z produkce tradičních značek jako např. Jim Dunlop, Fender, Ibanez, D'Addario apod. Oblibu si získaly i modely D-Grip vyráběné českou firmou pana Janíčka. a o slovo se ale hlásí také malovýrobci s luxusními trsátky z kovu, kamene nebo exotických dřev.

Trochu jinou cestou se rozhodla vydat britská firma Switch Pick, jejíž stejnojmenná trsátka bodují především flexibilitou. Plastový výlisek nepravidelného tvaru s centrálním otvorem a zesíleným prstencem pro jistější úchop, má kromě vroubkované hrany dvojici hrotů rozdílné tloušťky (0.6 a 1.2 mm), což kytaristům umožňuje použít Switch Pick jak pro razantní riffy a sólové pasáže, tak i pro umírněné beglajty s měkkým atakem nebo dynamicky decentnější akordickou hru na akustiku. Výrobce dodává trsátka v černé nebo červené verzi, ale objednat lze i jiné barvy.

Tagy trsátka Switch Pick
Na Frontmanovi mám na starosti zejména sekci novinek a nástrojovky známých muzikantů. Léta hraju v různých kapelách na kytaru a hru na tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY