Přejít k hlavnímu obsahu
Stanley - Út, 13.01.2015 - 00:01

Fender Stratocaster: oslavy šedesátin pokračují

Fender si oslavu kulatin své nejslavnější kytary náramně užívá a na trh přináší stále nové a nové výrobky z výroční edice. Po kytarách samotných samozřejmě došlo i na další propriety, které muzikanti k výkonu svého povolání nezbytně potřebují. Představme si nyní další dva produkty označené přízviskem "60 Anniversary": limitovanou edici kytarových řemenů a gigbagů.

Fender 60th Anniversary Stratocaster Strap

Každý kytarista, který již prostál řadu hodin s nástrojem na krku, ví, že kvalitní a pohodlný pás je nejen zárukou, že se nástroj v té nejnevhodnější chvíli neporoučí k zemi, ale může i významnou měrou přispět ke zdraví jeho zad a krční páteře. A Fender se svým výročním modelem z limitované edice rozhodl přispět svou troškou do mlýna. Pohodlný, 6,35 cm široký pás ze dvou vrstev semiše a nastavitelnou délkou 96,5 - 132 cm, ozdobený kontrastním bílým prošíváním a výročním logem Fender Stratocaster, je zárukou komfortního nošení, spolehlivosti a elegance zároveň. A cena? Vejdete se v pohodě do tisícovky.

Fender 60th Anniversary Stratocaster Metro Gigbag

Kytarista ovšem nemusí dbát jen o zdraví svých zad, nýbrž i o "zdraví" svého nástroje. a tudíž možná nepohrdne ani luxusním, bohatě polstrovaným (25 mm) gigbagem, opět ozdobeným logem "60 Anniversary". Gigbag vychází z oblíbené řady Metro, liší se však zvýšenou otěruvzdorností i voděodolností, vnitřkem z červeného veluru a bílým zipem.

Tato kombinace dodává gigbagu příchuť luxusu a kvality. O váš komfort při nošení se pak postarají široké, polstrované ramenní popruhy a tři velké kapsy na přední straně pouzdra vám poskytnou dostatek prostoru pro vše, bez čeho se žádný správný kytarista neobejde. Kupříkladu pro trsátka, která Fender rovněž zahrnul do své výroční edice... Jediné, co se vám do gigbagu zřejmě nevejde, je další novinka z výroční edice. Tou je luxusní barová stolička nesoucí – zcela nečekaně – taktéž logo "60 Anniversary Stratocaster". Jo, abych nezapomněl, gigbag pořídíte zhruba za "litr a půl", trsátka jsou za pár kaček a barovku můžete mít za dva a půl. Ať už jste milovníci Stratocasteru nebo ne, tyhle věcičky rozhodně stojí minimálně za omrknutí.

Tagy Fender
Mé muzikantské motto: "Když se ti něco nelíbí, tak to nehraj. Ale nejdřív se to pořádně nauč..."
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY