Přejít k hlavnímu obsahu
Leon - So, 04.01.2020 - 00:01

Externí ovladač EHX Triple Foot Controller

Triple Foot Controller od Electro Harmonix je praktický pomocník, umožňující externí ovládání efektů vybavených příslušným výstupem. V závislosti na pedálu, do kterého je zapojen, lze kontrolerem nastavovat tap tempo, volit programy, efektové nebo voicingové režimy apod. Zařízení je pasivní, takže k jeho chodu není třeba žádné napájení.

Šasi je opatřeno jedním jackovým stereo výstupem a trojicí nášlapných footswitchů s funkcemi T, R a T+R. Mod T spojuje signál na špičce jacku s uzemněním (využitelné i pro mono kabel), režim R spojí prostřední segment na hřídeli stereo jacku s uzemněním a mod T+R spojuje kontakty na špičce a prostředním segmentu stereo jacku.

Kontroler je kompatibilní s většinou efektů či zesilovačů různých značek včetně následujících modelů:

Electro Harmonix: 720 Stereo Looper, Grand Canyon Delay & Looper, Mod Rex Polyrhythmic Modulator, Superego+ Synth Engine, Super Pulsar Tremolo.

Digitech: Brian May Red Special Pedal, EX7 Expression Factory, Jamman Solo Looper, Jamman Stereo Looper, Jimi Hendrix Experience Pedal, TimeBender Digital Delay, Trio+ Band Creator & Looper, Whammy DT.

Eventide: multiefekty řady H9, Modfactor, Nova Drive, Nova System, Pitchfactor, Space, Timefactor.

Strymon: BigSky, Mobius, Timeline.

TC Electronic: BG250 Bass Combo, BH250 Bass Micro Head, BH550, BH800.

Electro Harmonix Triple Foot Controller o velikosti standardního efektového pedálu je dodáván společně se stereo kabelem a s cenovkou pohybující se okolo 40 dolarů představuje finančně vstřícnější alternativu k přepínačům Strymon Multi Switch, TC Helicon Switch-3 Foot Pedal atd.

Tagy Electro Harmonix EHX Triple Foot Controller
Leon
Ve Frontmanu jsem zodpovědný především za sekci novinek a článků o pódiovém a studiovém gearu známých muzikantů. Léta hraju na kytaru v různých kapelách a tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY