Přejít k hlavnímu obsahu
Leon -

Elektronický kit Roland V-Drum TD-27KV

Rodina bicích setů ze série Roland V-Drum zaznamenala přírůstek v podobě nového modelu TD-27KV, řadícího se z pohledu této kolekce do střední až vyšší třídy. Pětimístná sada s hi-hat a trojicí činelů je vybavena zbrusu novým modulem TD-27, jenž bude prodáván i samostatně.

Zmíněný modul TD-27 převzal z vlajkové lodi TD-50 hybridní technologii PSM (Prismatic Sound Modeling) s enginem kombinujícím samply a modeling. Jednotka podporuje import vlastních vzorků ve formátu WAV, úložiště nabízí více než 700 zvuků kompilovaných do 55 presetů, dalších 45 slotů je připraveno pro uživatelské presety, integrována je USB karta (28 kanálů) a nechybí Bluetooh.

Ocelový snare PD-140DS o rozměrech 14“ x 4.3“ a osmnáctipalcový ride CY-18DR disponují digitálními senzory, které poskytují realistickou dynamickou odezvu a přirozenější reakci i při použití štětek či metliček. Trojici desetipalcových tomů PDX-100 a basový pad KD-10 doplňuje hi-hat VH-10 a dva crashe typu CY-12C a CY-13R.

Celý systém je uchycen na čtyřbodové rampě MDS-STD2 stříkané černým lakem. Kit o hmotnosti 32 kg zabere prostor 1.5 x 1.2 x 1.2 m, součástí standardního balení není pedál basového padu, stojany pro hi-hat a snare, stolička a SD karta.

Cena bicího setu Roland V-Drum TD-27KV byla nastavena na cca 75000 Kč, samostatný modul TD-27 vyjde na cca 32000 Kč. Souprava je dodávána s adapterem, držákem modulu, kabeláží, ladicím klíčem atd. Obě novinky by se měly v českých obchodech objevit v nejbližších dnech.

Tagy Roland Roland V-Drum TD-27KV

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Leon
Ve Frontmanu jsem zodpovědný především za sekci novinek a článků o pódiovém a studiovém gearu známých muzikantů. Léta hraju na kytaru v různých kapelách a tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY