Přejít k hlavnímu obsahu
Leon -

Elektronická bicí souprava Roland TD-1KPX V-Drums

Roland představil podzimní kolekci novinek, do které patří i nová elektronická bicí souprava Roland TD-1KPX V-Drums doplněná modulem TD-1 vyznačující se odlehčenou, odolnou konstrukcí, snadnou montáží a možností rychlého sklopení ramen stojanu a padů, díky čemuž se velikost rozloženého setu zabírající prostor cca 1 x 1.2 m (výška 1.25 m) po složení zmenší na rozměry 41.5x61x75 cm, což ocení především bubeníci cvičící v malých prostorách.

Sada osazená pady se síťkovými blánami je tvořena dvěma dvouzónovými činely s funkcí choke a to crahem a ridem CY-5, dvouzónovou hi-hat CY-5 s pedálem FD-9, basovým padem, trojicí tomů PDX-6, stereo snarem PDX-8 a tří-nohovým multifunkčním stojanem MDS-TDKP1. K sestavě není dodáván basový pedál.

Zvukový modul TD-1 se 7-mi segmentovým kruhovým displejem nabízí celkem 15 typů souprav, sekce Coach má 10 funkcí (Time Check - Easy/Hard, Change-up, Auto Up/Down, Quiet Count, Tempo Check -Easy/Hard, Stroke Balance, Timer a Recording) a nechybí paměť pro patnáctku songů. Metronom s rozsahem 10 až 260 bpm, disponuje pěti rytmy, osmi zvuky a hlasitostí nastavitelnou v deseti krocích.

Konektivita sestává z stereo mini jacku pro sluchátka nebo nahrávací výstup, konektoru Mix In, USB rozhraní typu B, triggerového multivstupu DB-25 a zdířky pro 9V AC adapter, který je stejně jako úchyty padů, kabeláž a držák modulu součástí balení.

Roland TD-1KPX V-Drums představuje další generaci elektronických bicích sad, které kromě zvukových kvalit kladou důraz na snadnou sestavitelnost, maximální mobilitu a skladnost. Novinka by měla do evropských obchodů dorazit zřejmě začátkem listopadu a odhadovaná cena se bude pohybovat lehce nad hranicí 28 000 Kč.

Tagy Roland Roland TD-1KPX V-Drums elektronické bicí

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Leon
Ve Frontmanu jsem zodpovědný především za sekci novinek a článků o pódiovém a studiovém gearu známých muzikantů. Léta hraju na kytaru v různých kapelách a tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY