Přejít k hlavnímu obsahu
Leon - Po, 09.03.2020 - 00:01

Dozvukové efekty Mooer A7 Ambiance a D7 Delay

Pro čínský Mooer Audio je efektová a preampová série Micro trefou do černého, takže nepřekvapí, že výrobce se snaží tuto edici neustále rozšiřovat novými modely. Zatím poslední zástupce kompaktní pedálové řady představují dozvukové efekty A7 Ambiance a D7 Delay, jejichž design se nese ve stylu loňského kytarového modeleru Tone Capture GTR nebo synthu E7.

Mooer A7 Ambiance nabízí sedm slotů s reverbovými presety Plate, Hall, Warp, Shake, Crush, Shimmer a Dream. Při podržení nášlapného footswitche je aktivována funkce Infinite Trail a ovládání nabízí standardní funkce Mix, Decay, Tone, potenciometr X pro nastavení velikosti virtuální místnosti a knoflík Chaos přidává ke každému presetu speciální parametr.

Mooer D7 Delay disponuje šesti typy dozvuku s mody Tape, Liquid, Rainbow, Galaxy, Modverse a Low Bit emulujících zvuky páskového echa, reverzního nebo analogového delaye apod. Sedmý režim je vyhrazen pro looper s maximální kapacitou 150 sekund.

Delay je samozřejmě vybaven funkcí tap tempo a vedle standardních ovladačů Mix, Time, Feedback, zde najdeme dvojici potenciometrů Tweak 1/2 s proměnlivými parametry (filtrace, vibrato, flanger, phaser, chorus, pre/post slow, pitch shifter, nižší bitová hloubka, hlasitost looperu atd.) závislými na zvoleném dozvukovém modu.

Footswitche obou pedálů jsou zapojeny v bufferovaném režimu, firmware lze updatovat přes USB port a napájení zajišťuje 9V adapter. Oficiální cena novinek, které díky skutečně kompaktním rozměrům 93.5  x 42 x 52 mm nezaberou příliš místa v pedalboardu,  byla nastavena shodně na 99 dolarů.

Tagy Mooer Mooer A7 Ambiance Mooer D7 Delay

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Leon
Ve Frontmanu jsem zodpovědný především za sekci novinek a článků o pódiovém a studiovém gearu známých muzikantů. Léta hraju na kytaru v různých kapelách a tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY