Přejít k hlavnímu obsahu
Leon - St, 22.08.2018 - 00:01

Digitální stagebox mixy Mackie DL16S a DL32S s Wi-Fi

Firma Mackie představila na letním hudebním veletrhu NAMM dvojici nových digitálních mixů DL16S a DL32S vybavených bezdrátovou technologií Wi-Fi pro MPC (Multi-Platform Control) ovládání pomocí inovované aplikace Master Fader 5.0 (systémy iOS / Android) a později také pro verzi 5.1, jež bude kompatibilní se zařízeními pracujícími na platformách Mac a Windows.

Pulty, určené především pro live použití, o čemž vypovídá i skutečně masivní šasi v provedení Built-Like-A-Tank™ s velkými kovovými úchyty, disponují kvalitními mikrofonními preampy Onyx + s nezávislými DSP, které najdeme také u výstupních sběrnic a čtveřice efektových jednotek disponujících novými algoritmy včetně reverbů, delayů, gatu, kompresoru, chorusu, flangeru, rotary, auto-filtrace atd.

Obě verze samozřejmě podporují multi-tracking přes USB 2.0 port, virtuální zvukovou kontrolu, využití DAW plug-inů plus další funkce aktivovatelné v aplikaci Master Fader. Navíc DL16S (6 x stereo send, 6 x stereo sub gr., 13 x out bus, 6 x mute gr., RJ-45) i DSL32S (8 x stereo send, 6 x stereo sub gr., 15 x out bus, 6 x mute gr., RJ-45) lze ovládat až 20 externími zařízeními.

Digitální stage box mixy Mackie DL16S a DL32S by se v celosvětové distribuci měly představit pravděpodobně ještě v průběhu srpna, oficiální ceny určené pro severoamerickou část trhu byly nastaveny na cca 700 dolarů za verzi DL16S a přibližně 1 300 dolarů v případě většího modelu DL32S.

Tagy Mackie Mackie DL16S Mackie DL32S

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Leon
Ve Frontmanu jsem zodpovědný především za sekci novinek a článků o pódiovém a studiovém gearu známých muzikantů. Léta hraju na kytaru v různých kapelách a tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY