Přejít k hlavnímu obsahu
Leon -

Denon DJ HP1100: profesionální sluchátka nejen pro DJ

Firma Denon se rozhodla inovovat oblíbenou řadu sluchátek série HP, kterou nyní tvoří trojice modelů v čele s profesionální verzí nesoucí označení Denon DJ HP1100. Prémiová varianta s uzavřenou konstrukcí je díky své flexibilitě a výborným zvukovým vlastnostem určena nejen pro DJing nebo domácí poslech, ale dobrou práci odvede i při studiovém využití nebo živém hraní.

Sluchátka jsou osazena velkými měniči o průměru 53 mm s lehkými neodymiovými magnety schopnými precizně reprodukovat nejen střední a vysoká frekvenční pásma, ale také detailně podat nejnižší kmitočty a to v nekompromisní dynamické kvalitě.

Frekvenční rozsah se pohybuje od 5 Hz do 33 kHz, impedance činí 36 Ohmů, citlivost se pohybuje na hranici 105dB/mW a pokud sluchátka používáte v extrémně hlučném prostředí (koncerty, zkoušky atd.), tak určitě oceníte masivní vstupní výkon, jenž je limitován hodnotou 3 500 mW.

Vývojáři Denonu si dali záležet i na designu a mechanických vlastnostech - základ sluchátek i náhlavníku s polstrováním tvoří hliníková kostra, klouby vyměnitelných náušníků jsou otočné v úhlu 180 stupňů a skládací konstrukce zajišťuje bezpečný přenos. V balení najdete kromě sluchátek (váha 390 g) i kožené pouzdro a samozřejmostí jsou konektory 3.5 a 6.3 mm.

Skvěle zpracovaná, nadstandardně výkonná a výborně znějící profesionální sluchátka Denon DJ HP1100 představují špičku v dané kategorii a velmi pozitivním faktem je i excelentní poměr cena/výkon - na českém trhu za tento model zaplatíte necelé 4 000 Kč, což je vzhledem ke kvalitě tohoto produktu příjemné zjištění.

Tagy sluch

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Leon
Ve Frontmanu jsem zodpovědný především za sekci novinek a článků o pódiovém a studiovém gearu známých muzikantů. Léta hraju na kytaru v různých kapelách a tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY