Přejít k hlavnímu obsahu
Leon -

Dave Mustaine přechází ke Gibsonu

Po 15 letech u společnosti Dean Guitars se frontman thrashmetalových Megadeth Dave Mustaine rozhodl změnit dres a zakotvil u firmy Gibson, kde bude podobně jako Slash působit v roli ambasadora značky. Koncern Gibson Brands příchod nového továrního hráče už naznačil v minulém týdnu, kdy byl zveřejněn krátký teaser The Time Has Come, končící záběrem na meč s nápisem Rust in Peace jasně odkazujícím na čtvrté studiové album Megadeth z roku 1990.

Před pár dny nashvillský výrobce potvrdil spolupráci dalším videem, na němž s Mustainem vede rozhovor manažer Gibsonu Cesar Gueikian a na nahrávce je vidět i několik prototypů signovaných kytar. Na trhu by se v budoucnu měla objevit trojice Flyingů, zastoupená verzemi Gibson Dave Mustaine Flying V EXP Metallic Silver, Gibson Dave Mustaine Flying V 30th Anniversary ‘Rust in Peace’ Edition a Kramer Dave Mustaine Flying V Vanguard v laku Natural. Novým přírůstkem je i akustický Gibson Dave Mustaine CF-100 Blood Burst a sérii Mustaine Collection mají doplnit i zatím blíže nespecifikované modely od dceřiného Epiphonu.

 

Tagy Gibson Dave Mustaine

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Leon
Ve Frontmanu jsem zodpovědný především za sekci novinek a článků o pódiovém a studiovém gearu známých muzikantů. Léta hraju na kytaru v různých kapelách a tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY