Přejít k hlavnímu obsahu
S Řekou Cocotte Minute přišli po třech letech. |  Foto: Tom Black
S Řekou Cocotte Minute přišli po třech letech. | Foto: Tom Black
redakce - Ne, 16.10.2022 - 16:00

Cocotte Minute natočili Řeku, v klipu exceluje tanečnice Anna Šitnerová

Cocotte Minute se nechali slyšet, že zásadně změnili způsob skládání, produkce i hudebního přístupu. Znamenitě vyprodukovaná skladba Řeka je první ochutnávkou z připravovaného triptychu Zllá láska, kterou Cocotte Minuje plánují vydat na podzim 2023. Videoklip k Řece s kapelou a tanečnicí Annou Šitnerovou natočil režisér Jakub Mahdal.

„Naplač mi řeku bouřící po doteku… oheň a vodu nespojíš,“ chrlí v textu o nefunkčním vztahu frontman kapely Zeller. A kapela osvěžená novým bubeníkem Martinem Švecem (dříve Plexis) šlape jako hodinky.

Klip s kapelou už potřetí v řadě točil etablovaný klipový režisér Jakub Mahdal. Ujal se kamery, střihu i režie. „Cocotte Minute poslouchám od svých patnácti let a Řeka mě překvapila moderní hudební produkcí, která kapele strašně sedla. Jsem rád, že mě znovu oslovili na natočení klipu, který jsme postavili na ledkovém vizuálu naprogramovaném do rytmu songu. Druhá linie klipu se natáčela pod vodou, což je zážitek srovnatelný s natáčení na film. Nikdy nevíte, co jste vlastně natočili, protože se celou dobu snažíte neutopit,“ dodává Jakub Mahdal.

Tagy Cocotte Minute

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Redakce
Týmová práce.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY