Přejít k hlavnímu obsahu
redakce - Po, 02.09.2013 - 10:00

Chceš vyhrát vstupenky na Bonamassu?

Fantastický americký kytarista Joe Bonamassa se v rámci světového turné vrátí 5. října do Prahy. Se svou kapelou vystoupí v Kongresovém centru. Tento kritiky i posluchači oceňovaný hudebník na koncertě zahraje průřez své dosavadní tvorby včetně novinek z chystaného alba. Chceš být přitom?

Bonamassa je považován i přes svůj relativně mladý věk za jednoho z nejlepších současných hráčů na kytaru. Některými médii i fanoušky bývá dokonce řazen na úroveň Jeffa Becka či Stevieho Raye Vaughana.

Prima historky se vážou i k jeho účasti na oslavě "10 let kytary" v pražském Hard Rock Café. Bonamassa tam nakonec sice kvůli hlasové indispozici nevystoupil, ale dal si pár drinků a věnoval kytaru do charitativní aukce.

Pokud je Tvá odpověď na říjnového Bonamassu ANO, hned začátkem školního roku se můžeš stát šťastným výhercem vstupenek na tento koncert. Stačí odpovědět na 2 otázky a poslat je na adresu redakce@frontman.cz do neděle 8. září. Hned 9. září vyhlásíme výherce (hrajeme o 2 vstupenky).

Otázky:

1/ Kdy se Joe Bonamassa narodil?
2/ Joe Bonamassa se dal do holportu s firmou Gibson. Víte, z čeho má jeho signovaná elektrická kytara ze série Les Paul Joe Bonamassa hmatník?

Tagy joe bonamassa

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Redakce
Týmová práce.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY