Přejít k hlavnímu obsahu
Velkolepý snímek Blackpink World Tour [Born Pink] kombinuje záběry z koncertů plné energie s exkluzivními intimními pohledy do zákulisí. | Foto: Aerofilms
Velkolepý snímek Blackpink World Tour [Born Pink] kombinuje záběry z koncertů plné energie s exkluzivními intimními pohledy do zákulisí. | Foto: Aerofilms
redakce -

Blackpink: rekordní turné asijské ženské skupiny jde do kin

Nejvýdělečnější hudební turné od asijského projektu a ženské hudební skupiny v historii. I tato prvenství drží koncertní šňůra dívčí K-popové senzace Blackpink. Světové turné, které viděly téměř dva miliony fanoušků, se nyní vrací v podobě koncertního filmu Blackpink World Tour [Born Pink] In Cinemas do kin napříč světem – ta česká a slovenská nevyjímaje. Jedinečný zážitek pro všechny fanoušky míří na plátna 31. července.

Velkolepý snímek Blackpink World Tour [Born Pink] In Cinemas, který kombinuje záběry z koncertů plné energie s exkluzivními intimními pohledy do zákulisí, je zároveň připomínkou osmého výročí založení Blackpink.

Na elektrizující turné vyrazily Blackpink, tedy Jisoo, Jennie, Rosé a Lisa, aby podpořily své druhé studiové album Born Pink z roku 2022. To jim vyneslo další zaznamenáníhodný moment – staly se totiž první dívčí K-popovou skupinou, která se dokázala vyšplhat na první místo žebříčku Billboard 200.

A aby toho nebylo málo, samotné promítání filmu zamíří do kin ve více než sto deseti zemích světa, a stane se tak dosud historicky největší globální kinoudálostí, kterou kdy dívčí skupina uspořádala. Scéna, která je koncipovaná jako tradiční jihokorejský dům, tzv. hanok, která okouzlila fanoušky i hudební tisk po celém světě, ukazuje nebývalý rozsah produkce a představuje exkluzivní verze hitů Blackpink, jež jsou jedinečné právě pro tento koncert. Film zahrnuje vystoupení ze soulského Gocheok Dome, které propojuje se záběry pořízenými napříč městy po celém světě.

Blackpink World Tour [Born Pink] In Cinemas je jedinečnou příležitostí pro všechny Blinks, sevřenou fanouškovskou komunitu jihokorejské skupiny, stanout svým idolům téměr na dosah ruky. Navíc v kvalitě, kterou nikde jinde nezažijete. Prožijte jedinečnou elektrizující atmosféru koncertu Blackpink, pohromadě s „těmi svými“. A jako muzikanti se třeba i inspirujte tím, jak takový spektákl jednou sestavit.

Více informací najdete u Aerofilms.

Tagy hudební film Blackpink

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Redakce
Týmová práce.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY