Přejít k hlavnímu obsahu
Leon - Pá, 11.08.2017 - 00:01

Bicí kit Tama Lars Ulrich WorldWired Starclassic Ltd

V minulém roce vydala Metallica nové dvoualbum Hardwired... to Self-Destruct a následně kapela vyjela na velké propagační turné nazvané WorldWired, pro které si bubeník Lars Ulrich nechal vyrobit speciální verzi soupravy Tama Starclassic Maple. Japonský výrobce nyní přichází s limitovanou edicí v podobě kitu Lars Ulrich WorldWired Starclassic Ltd, jenž je přesnou replikou bubnů použitých Ulrichem na poslední šňůře.

Šestimístný kit v efektní třpytivé úpravě Deeper Purple sestává z dvojice basových bubnů o rozměrech 22 x 16 palců se stěnami o síle 7 mm lepených z 8 vrstev výběrového javoru, dvou floor tomů s rozměry 16 x 16 a 16 x 14 palců s 5 mm korpusy ze 6 javorových vrstev a identickou konstrukci mají i dva 10 x 8 a 12 x 10 palcové tomy.

Ty jsou vybaveny patentovanými úchyty Quick-Lock zabraňujícími kontaktu kovových součástí a bubny disponují litými zinkovými ráfky včetně systému Star-Cast umožňujícímu maximální rezonanci a projekci. Nohy floor tomu jsou osazeny systémem Air-Cushioned absorbujícím nechtěné otřesy, hardware je proveden v leštěném chromu a set je obut blánami Evans.

Bicí kit Tama Lars Ulrich WorldWired Starclassic Ltd s typovým označením MA62BDZS-DPP bude vyráběn pouze v letošním roce a to v početně blíže nespecifikované limitované sérii. Evropští fanoušci soundu Larse Ulricha se novinky dočkají už v nejbližších dnech, cena setu bez činelů, snare, stojanů a pedálů se bude pohybovat okolo 4 tisíce eur.

Tagy tama Tama Lars Ulrich WorldWired Starclassic Ltd Lars Ulrich Metallica
Leon
Ve Frontmanu jsem zodpovědný především za sekci novinek a článků o pódiovém a studiovém gearu známých muzikantů. Léta hraju na kytaru v různých kapelách a tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY