Přejít k hlavnímu obsahu
Leon -

Basové drivy Darkglass Vintage Ultra V2 a Deluxe V3

Nabídka basových overdrivů řady Microtubes Vintage z produkce Darkglass Electronics se rozrůstá o dvojici inovovaných modelů Vintage Ultra V2 a Vintage Deluxe V3. Další generace této edice si zachovává hřejivý a dynamický zvuk předchozí série, ale navíc přidává několik zásadních vylepšení.

Nová verze Vintage Ultra V2 přidává ke stávající výbavě svého předchůdce velmi důležitou funkci, kterou je možnost uložení presetu s IR impulsem virtuálního kabinetu, k čemuž slouží micro-USB port a externí software Darkglass Suite. Přibyl také sluchátkový 3.5mm výstup se simulací boxu a symetrický XLR Direct Out nyní disponuje přepínačem aktivujícím emulaci.

V případě modelu Vintage Deluxe V3 spočívá upgrade především v upravené ekvalizační jednotce tvořené čtyřpásmovými aktivními korekcemi se zdvihem +- 12dB (basy: 100 Hz, výšky: 5 kHz) s duálními středy, které dostaly tlačítkové spínače pro volbu pracovních frekvencí (Lo Mids: 500Hz/1kHz, Hi Mids: 1.5kHz/3kHz)

Luxusní modely basových overdrivů Darkglass Electronics Vintage Ultra V2 a Vintage Deluxe V3 by se měly v evropské distribuční sítí představit pravděpodobně koncem června. Oficiální ceny byly nastaveny na cca 440 eur za verzi Ultra V2 a asi 350 eur v případě varianty Deluxe V3.

Tagy Darkglass Darkglass Vintage Ultra V2 Darkglass Vintage Ultra Deluxe V3

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Leon
Ve Frontmanu jsem zodpovědný především za sekci novinek a článků o pódiovém a studiovém gearu známých muzikantů. Léta hraju na kytaru v různých kapelách a tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY