Přejít k hlavnímu obsahu
JTK - Pá, 03.10.2014 - 09:00

10 důvodů, proč seknout s muzikou

Život hudebníka není vůbec jednoduchý a člověka možná občas napadne, že by s tím vším měl seknout. Tak proč to neudělat? Zde je 10 hlavních důvodů, proč seknout s muzikou a stát se řadovým občanem. V papučích a bez uměleckých ambicí.

1. Budete mít najednou strašně moc peněz. Nemuzikantům: hudbou se tady vydělat fakt nedá. Spíš to prachy stojí. Pokud teda nejste Kabát. Nebo Krajčo.

2. Vaše holka vám po tom všem znovu začne věřit. Možná.

3. Na Staromák budete zase chodit jako turista – ne jako performer.

4. Páteční večery budete trávit pěkně v klidu doma. S Krausem. Vlastně on už je teď ve středu. Tak se Šípem.

5. Pokud jste basáci, nebudete už muset snášet komentáře, proč nejste kytaristi.

6. Pokud jste kytaristi, nebudete už muset snášet komentáře, proč hrajete na Telecaster a ne na Stratocaster. Nebo jiný kástr.

7. O 1000 % se zlepší vaše stravovací návyky. I když benzínky a výrobci baget asi zapláčou, vy si oddálíte žaludeční vředy. Pokud je teda ještě nemáte.

8. Alkohol se stane dobrovolným potěšením a ne nutnou rutinou.

9. Uvolníte místo na hudební scéně mladším talentům. Bez vás bude v České republice už jenom 4686468153 kapel, takže se tu bude mnohem lépe dýchat.

10. Nebudete dychtivě slintat nad každou novou krabičkou, nástrojem a zesilovačem vašich hudebních kolegů. Závist není pěkná vlastnost!

A co vy? Vidíte další důvody, proč seknout s muzikou? Podělte se s námi v komentářích.

Tagy humor
Zástupce šéfredaktora Frontman.cz. Copywriter v Kytary.cz Bassist/Rapper Kapely Five O'Clock Tea (5OT) a B.U.M Born to be LOUD FB: Jan Krčmář Instagram: jan_bass_rap
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY