Přejít k hlavnímu obsahu
Leon -

Vokální bezdrátový systém Boss WL-30XLR

Po kytarových vysílačkách řady WL přidal Boss do této série i vokální verzi bezdrátového systému s označením WL-30XLR, určeného pro použití s dynamickým typem mikrofonu. Set se skládá z malého receiveru a transmitteru, které se ve prospěch jednoduchého ovládání a celistvého designu vzdaly mnohdy zbytečné spousty ovládacích prvků, jež v některých situacích mohou způsobovat problémy s latencí a připojením.

WL-30XLR využívá proprietární digitální audio formát špičkové kvality, přenos signálu pracuje na frekvenci 2.4 GHz, akční rádius dosahuje velkorysých 70 metrů (v závislosti na okolním prostředí ), latence se pohybuje pouze okolo 2.3 ms, frekvenční rozpětí je dáno mantinely 20 Hz až 20 kHz, výstupní impedance je 600 ohmů a dynamický rozsah činí minimálně 110 dB.

Volit lze ze 14 různých kanálů, jejichž čísla se samozřejmě zobrazují na displejích receiveru i transmitteru, přijímací jednotka disponuje tlačítkem Scan pro rychlou detekci pásem, funkce Lock, nastavující pevný preset, je aktivovatelná společným stiskem trojúhelníkových spínačů vybírajících kanály a symetrický XLR konektor je u vysílače zajištěn západkou zabraňující vypadnutí transmitteru z mikrofonu.

Každý segment napájí tužková AA baterie, která má mít při použití běžného alkalického článku dostatečnou rezervu dodávat energii po dobu cca 11 hodin provozu. Díky stabilnímu výkonu, kvalitní konstrukci i technologii, dlouhodobé výdrži a v neposlední řadě také rychlé a efektivní obsluze tak novinka od Bosse nabízí zpěvákům, DJ nebo beatboxerům jistotu a svobodný pohyb po pódiu bez limitace způsobené kratšími kabely.

Vokální bezdrátový systém Boss WL-30XLR s vysílačem a přijímačem o identických rozměrech 23 x 27 x 99 mm, hmotnosti 90 g a proudovým odběrem 120/130 mA je na evropském trhu dostupný za cenu pohybující se pod hranicí 250 eur. Společně s manuálem najde uživatel v balení dvojici alkalických baterií.

Tagy boss Boss WL-30XLR

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Leon
Ve Frontmanu jsem zodpovědný především za sekci novinek a článků o pódiovém a studiovém gearu známých muzikantů. Léta hraju na kytaru v různých kapelách a tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY