Přejít k hlavnímu obsahu
Vojtaano. | Foto: archiv umělce
Vojtaano. | Foto: archiv umělce
redakce - Út, 14.02.2023 - 16:00

Vojtaano rozezní Malostranskou besedu svým akustickým setem

Vojta Záveský aka Vojtaano má za sebou úspěšný rok. Odjel společnou jarní šňůru s Cocotte Minute a Elektrïck Mann a na podzim spojil síly s Fast Food Orchestra. Složil hudbu filmovému megatrháku Vyšehrad: Fylm. Na letošek chystá novou desku a spoustu koncertování. Chystané písně zazní poprvé naživo již 16. února v Malostranské Besedě.

Letošní koncertní sezónu odstartoval počátkem února v Táboře. Jako svou druhou zastávku, která pro něj bude důležitým milníkem, vybral pražský klub Malostranské Beseda, kde vystoupí sám s kytarou. Jedná se o jeho tradiční akustické zastavení. „Můžete se těšit na všechny autorský pecky jako Budulínek, Lavina, Nikdo, Gangstafolk nebo Nestárnem, ale i na ochutnávku songů z připravovaný nový desky!“ říká písničkář a stand-up komik v jednom.

Stále ještě aktuální desku odkazující se na zvláštní rok 2020 vydal před 2 lety. K té by měla na podzim přibýt další. „Opět trávim příjemnej a plodnej čas v Rooftop Studiu s Ondrou Žatkuliakem a Danem Vrbou, kde spolu makáme už na třetí studiový nahrávce v řadě,“ poodhaluje svoje plány Vojtaano. A v čem bude výjimečná? „Album bude zase hlavně o kytaře a mým současným pohledu na svět a na život. Ještě pořád stárnu a tak se čím dál víc zamejšlim a přemítám, ale naštěstí mám ještě pořád i nadhled i dost energie. Takže můžu slíbit, že to zase bude mít koule, a určitě se u něčeho fanoušci i zasmějou, jak jsou u mě zvyklí,“ dodává.

Komu chybí nadsázka a humor v dnešním uspěchané a rozhádané době, může zajít na koncert a dodatečně tak třeba oslavit Valentýna. Přečíst si můžete také náš loňský rozhovor.

Tagy Vojtaano

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Redakce
Týmová práce.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY