Přejít k hlavnímu obsahu
Leon - Pá, 03.05.2019 - 00:01

Update V3 pro multiefekt Boss GT-1000

Podlahový preamp/multiefekt GT-1000, současná vlajková loď značky Boss, dostává nový update ve verzi 3.01, který rozšiřuje možnosti tohoto modelu o další basové a kytarové rejstříky a přidává také inovovaný systém přepínání nebo efektovou sekci určenou speciálně pro baskytary.

Firma se rozhodla vyjít vstříc basistům a do nabídky přidává trojici preampů Natural Bass, X-Drive Bass, a ampegovský SVT Bass, které jsou stejně jako v případě kytarových zvuků založeny na technologii AIRD (Augmented Impulse Response Dynamics) začleňující do modelingu patentovaný systém Tube Logic, mapující chování a vzájemnou interakci jednotlivých obvodů reálných předzesilovačů.

Pro baskytaru je nyní připravena zbrusu nová jednotka zahrnující celkem 16 typů efektů včetně MDP kompresoru, overdrivů, distortionů, touch wahu, chorusu, flangeru apod. Jeden z největších benefitů představuje u GT-1000 funkce AIRD Output Select, poskytující konzistentní zvuk bez ohledu na typ připojeného zařízení (power amp, vstup nebo FX return zesilovače, mixážní pult, DAW atd.), jejíž
knihovna byla posílena o 11 kytarových a 2 basové presety.

Verze 3 obsahuje i vylepšené přepínací mody nášlapných footswitchů – režim Manual, převzatý z procesorů GT předchozí generace, umožňuje zapnutí / vypnutí jakéhokoliv virtuálního zesilovače nebo efektu na sekundární vrstvě, ke které lze přistupovat přes přiřazený nožní spínač. Zcela nový režim Pedalboard přináší intuitivní řešení zahrnující přímou volbu např. dynamických efektů, které byly doposud uloženy mimo klasickou strukturu patchů.

Update V3.01, který je pro uživatele modelu Boss GT-1000 samozřejmě zcela zdarma, můžete stahovat v sekci Support na webu výrobce.

Tagy boss Boss GT-1000
Na Frontmanovi mám na starosti zejména sekci novinek a nástrojovky známých muzikantů. Léta hraju v různých kapelách na kytaru a hru na tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY