Přejít k hlavnímu obsahu
Leon - Út, 08.05.2018 - 09:30

The Buccaneer: mistrovský kousek od ESP

Kytaráři Custom Shopu japonské značky ESP připravili pro fanoušky speciální model kytary The Buccaneer. Její název dává tušit, že design nástroje se ponese ve znamení pirátské tématiky. Exkluzivní model je ukázkou špičkově zvládnutého řemesla a velmi pracné detaily svědčí o časově mimořádně náročné stavbě tohoto sběratelského exempláře.

Korpus, vycházející z Flyingu V, je malým uměleckým dílem složeným z několika částí - základ tvoří mahagonový masiv s prvky paluby a lodních boků, ze kterého vystupující zkřížené pistole včetně křesadlových zámků, na horním rohu je upevněno kormidlo, spodní část s lodním zábradlím je ukončena stěžněm s přivázanou kostrou. Stylový celek doplňuje lanoví, řetěz, nezbytná lebka v klobouku, dělové koule, kompas a další segmenty. Část výroby Bukanýra je zachycena na přiloženém videu.

Tagy ESP The Buccaneer

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Leon
Ve Frontmanu jsem zodpovědný především za sekci novinek a článků o pódiovém a studiovém gearu známých muzikantů. Léta hraju na kytaru v různých kapelách a tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY