Přejít k hlavnímu obsahu
Leon - So, 17.12.2016 - 08:00

Synth Korg ARP ODYSSEi jako aplikace pro iOS

Historie ikonického analogového syntezátoru Korg ARP ODDYSEY sahá do roku 1972. Vzhledem k neutuchajícímu zájmu o tento model se v loňském roce Korg rozhodl výrobu originální série obnovit a nyní japonská značka přichází se softwarovou mobilní verzí ARP ODYSSEi, určenou pro přístroje využívající platformy iOS.

Aplikace je postavena na technologii CMT (Component Modeling Technology), kterou firma použila i u nástrojových softwarových paketů Legacy Collection s modely MS-20, Polysix, Mono/Poly, M1, Wavestation a MDE-X. Namísto pouhé simulace výstupního zvuku pracuje CMT s metodou digitálních ekvivalentů tranzistorů, odporů, kondenzátorů a dalších součástek použitých u reálného nástroje, což posouvá autentičnost zvuku na další úroveň. Pokud vlastníte iPhone nebo iPad s iOs ve verzi 9.3 a novější, tak si můžete za necelých 20 dolarů aplikaci stáhnout na App Store.

Tagy korg Korg Volca Kick a ARP Odyssey arp oddysey
Na Frontmanovi mám na starosti zejména sekci novinek a nástrojovky známých muzikantů. Léta hraju v různých kapelách na kytaru a hru na tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY