Přejít k hlavnímu obsahu
supreme bicí sada
supreme bicí sada, zdroj: supremenewyork.com
Vít Vojík -

Supreme vydal bicí sadu ve spolupráci s Pearl a Zildjian

Supreme je především značka oblečení. Mimo to ovšem jejich kolekce obsahují i řadu příslušenství. A právě tato část jejich nabídky bývá tou nejzajímavější. Nekladou si v ní totiž takřka žádné hranice a světoznámé logo, ne nepodobné tomu od zubní pasty Colgate, se tak může objevit nejen na oblečení, ale i na splávku, cihle, režisérské židli či právě bicí sadě.

Set s oficiálním názvem Supreme®/Pearl® Session Studio Select Drum Set & Zildjian® Cymbals obsahuje 5 bubnů. Kopák s rozměrem 22" x 18", tomy 10" x 7" a 12" x 8", floor tom 16" x 16" a snare 14” x 5,5” se šestivrstvou konstrukcí korpusu o tloušťce 5,4 mm, která byla zhotovena z kombinace břízy a afrického mahagonu. Činely dodala firma Zildjian a to konkrétně sadu A Series Cymbal Pack.

Je jasné, že prodejní cena obrandovaného kitu převýší cenu kitu „obyčejného“. Zábavné to ale začne být ve chvíli, objeví-li se sada v jednom z internetových bazarů. Supreme kolekce není totiž lehké sehnat, fanoušci s kousky kšeftují a výsledné ceny tak mají mnohdy astronomické rozměry. Právě díky tomu tato značka dosáhla takové známosti, především mezi mladou generací.

supreme logo supreme splávek supreme

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Vít Vojík
Stage je lajf. Není místo, kde bych se cítil víc na svém místě. Songy, co mi hrály v hlavě, najdeš tady: witus.cz. Na Frontman píšu 10. rokem a od roku 2018 spravuju sociální sítě.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY