Přejít k hlavnímu obsahu
supreme bicí sada
supreme bicí sada, zdroj: supremenewyork.com
Vít Vojík - Út, 26.02.2019 - 16:00

Supreme vydal bicí sadu ve spolupráci s Pearl a Zildjian

Supreme je především značka oblečení. Mimo to ovšem jejich kolekce obsahují i řadu příslušenství. A právě tato část jejich nabídky bývá tou nejzajímavější. Nekladou si v ní totiž takřka žádné hranice a světoznámé logo, ne nepodobné tomu od zubní pasty Colgate, se tak může objevit nejen na oblečení, ale i na splávku, cihle, režisérské židli či právě bicí sadě.

Set s oficiálním názvem Supreme®/Pearl® Session Studio Select Drum Set & Zildjian® Cymbals obsahuje 5 bubnů. Kopák s rozměrem 22" x 18", tomy 10" x 7" a 12" x 8", floor tom 16" x 16" a snare 14” x 5,5” se šestivrstvou konstrukcí korpusu o tloušťce 5,4 mm, která byla zhotovena z kombinace břízy a afrického mahagonu. Činely dodala firma Zildjian a to konkrétně sadu A Series Cymbal Pack.

Je jasné, že prodejní cena obrandovaného kitu převýší cenu kitu „obyčejného“. Zábavné to ale začne být ve chvíli, objeví-li se sada v jednom z internetových bazarů. Supreme kolekce není totiž lehké sehnat, fanoušci s kousky kšeftují a výsledné ceny tak mají mnohdy astronomické rozměry. Právě díky tomu tato značka dosáhla takové známosti, především mezi mladou generací.

supreme logo supreme splávek supreme
Vít Vojík
Stage je lajf. Není místo, kde bych se cítil víc na svém místě. Na Frontman píšu sedmým rokem a od roku 2018 spravuju sociální sítě.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY