Přejít k hlavnímu obsahu
Leon -

Start The Healing: úvodní singl k chystanému albu Korn Requiem

Kalifornská nu-metalová parta Korn vydá 4. února své v pořadí už čtrnácté studiové album, které dostalo název Requiem. Titul pod hlavičkou labelu Loma Vista Recordings má obsahovat devět tracků a kapela se už podělila o první singl Start the Healing, jehož klip kombinuje „standardní“ a animovanou složku. Video režíroval zkušený Tim Saccenti, jenž v minulosti spolupracoval například s Depeche Mode, Lanou Del Rey, Flying Lotus nebo Run the Jewels.

„Hlavní myšlenkou videoklipu bylo zmutovat výrazný aspekt DNA Korn, tedy to, co je dělá tak inspirujícími, jejich směs syrové síly, estetiky a lidských emocí,“ říká Saccenti. „Chtěl jsem diváka vzít na emocionální cestu, stejně jako to dělá píseň – viscerální, katarzní smrt a finální znovuzrození, které snad pomůže posluchači přenést se přes jakékoliv jeho osobní boje. Ve spolupráci s 3D výtvarníkem a animátorem Anthonym Ciannameou jsme využili mytologii skupiny Korn, abychom vytvořili surrealistickou noční můru umístěnou do prostředí bez jasné funkce.“

Tagy Korn Korn – Requiem Korn – Start the Healing

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Leon
Ve Frontmanu jsem zodpovědný především za sekci novinek a článků o pódiovém a studiovém gearu známých muzikantů. Léta hraju na kytaru v různých kapelách a tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY