Přejít k hlavnímu obsahu
Leon - Ne, 19.04.2020 - 08:00

Speciální pedalboardy pro Mrs. Smith

Vítězem „kvákadlového souboje“ Cry Baby Battle Royal, jemuž byl na Frontmanu věnován jeden z příspěvků, se stal kytarista vystupující pod přezdívkou Mrs. Smith, který při pódiovém klání sesadil z pomyslného trůnu Kirka Hammetta. K triumfu dopomohl „paní Smithové“ také technický tým amerického prodejce Sweetwater, jenž vyzyvateli připravil na tuto akci dvojici speciálních pedalboardů.

První board je osazen Digitechem Whammy Ricochet, Clone Looperem MXR, line driverem Mesa Boogie High Wire, fuzzy Walrus Audio Jupiter a JHS Muffuletta, delayem Boss DD-8, dvěma Tube Screamery TS-9, multiefektem Line 6 HX Stomp a kvákadly Dunlop John Petrucci a Ibanez WD-7 Weeping Demon.

Do buffer/splitteru Friedman Buffer Bay 6 byl zapojen druhý pedalboard obsahující celkem sedm wah pedálů, sestávajících ze signovaných modelů Dunlop Kirk Hammett, Dime Cry Baby From Hell, JC-95 Jerry Cantrell a také čtyř verzí Cry Baby 95-Q, které byly většinou aktivovány současně. Detailní routing obou pedalboardů přibližuje přiložený záznam.

Tagy Pedalboard Mrs. Smith
Na Frontmanovi mám na starosti zejména sekci novinek a nástrojovky známých muzikantů. Léta hraju v různých kapelách na kytaru a hru na tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY