Přejít k hlavnímu obsahu
Leon - So, 01.08.2020 - 08:00

Skladba Patience od Guns N’ Roses v podání Chrise Cornella

Zpěvák Chris Cornell (20. 7. 1964 – 18. 5. 2017), jedna z nejvýraznějších person grungeové scény, natočil před lety cover verzi songu Patience z alba G N' R Lies z roku 1988, druhého studiového počinu kapely Guns N’ Roses. Dosud nevydaná skladba, připomínající nedožité 56. narozeniny bývalého frontmana Soundgarden a Audioslave, nyní dostala videoklip i nový zvukový kabát s mixem producenta Brendana O’Briena.

Podle některých názorů na muzikantských fórech by zmíněná skladba mohla předznamenat postupné uvolňování dalších tracků z nedokončeného alba cover verzí, na němž Cornell před svou smrtí s Brendanem O’Brienem pracoval. Zatím v nedohlednu je vydání nového alba Soundgarden, které je v současné době předmětem právních sporů mezi Cornellovou rodinou a zbývajícími členy kapely. Rozdíl mezi Cornellovým provedením Patience a originálem přibližují přiložená videa.

Tagy Cris Cornell Guns N’ Roses Soundgarden
Na Frontmanovi mám na starosti zejména sekci novinek a nástrojovky známých muzikantů. Léta hraju v různých kapelách na kytaru a hru na tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY