Přejít k hlavnímu obsahu
Leon - So, 12.06.2021 - 08:00

Rock the Barrel: nová whiskey Johna Petrucciho

Endorsement kytaristy Johna Petrucciho zahrnuje kromě značek Music Man, Mesa Boogie nebo TC Electronic také produkty britského výrobce pánské kosmetiky Captain Fawcett, čímž ovšem Petrucciho marketingové aktivity, směřující nad rámec hudební sféry, jak se zdá nekončí. Důkazem je obchodní partnerství s americkým lihovarem Iron Smoke Distillery, který na trh uvedl speciální bourbon Rock the Barrel.

Lahve z limitované edice jsou zdobeny etiketou s Petrucciho podpisem a podobiznou držící signovaný Ernie Ball Music Man. V ceně 200 dolarů je kromě 750 ml lahodného moku zahrnuta i pozvánka, umožňující společně s Petruccim a majitelem firmy Tommym Brunettem ochutnávku různých druhů whiskey přímo v areálu lihovaru sídlícího v newyorském Fairportu.

Vznik spolupráce s Iron Smoke Distillery komentoval kytarista slovy: „Jakmile jsem ochutnal Iron Smoke Cask Strength, věděl jsem, že se chci s tímto lihovarem spojit. Ke všemu, co dělám, přistupuji s ohledem na kvalitu řemesla – ať už je to moje hra na kytaru nebo muzikanti, kterými se obklopuji. Záleží mi na detailech, které dělají věci nadstandardními. Iron Smoke zaujímá stejný přístup, a proto jsme vytvořili to, co považujeme za dokonalou spolupráci.“

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Leon
Ve Frontmanu jsem zodpovědný především za sekci novinek a článků o pódiovém a studiovém gearu známých muzikantů. Léta hraju na kytaru v různých kapelách a tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY