Přejít k hlavnímu obsahu
Leon -

Revoluční jack Pivot-All

Společnost Godlyke, která je mimo jiné i distributorem dánských efektů Emma nebo japonského Maxonu, přichází na trh s univerzálním typem klasického čtvrpalcového jacku s označením Pivot-All. Oproti rovným nebo lomeným jackům přináší Pivot-All mnohem větší flexibilitu a to díky nově koncipovanému uložení hřídele, která je výkyvná v úhlu 180 stupňů.

Novinka je využitelná jak u nástrojových šňůr, tak i pro rackovou kabeláž, propojky do pedalboardu, looperu nebo reproduktorové kabely. V případě např. kytary typu Les Paul stačí jack zasunout do vstupu a tělo konektoru sklopit libovolně ke korpusu - jednoduché, rychlé a účinné.

Pivot-All ocení také kytaristé, hrající na Telecastery, jejichž výstupní zdířka je přišroubována na kovové misce - tento systém doposud umožňoval pouze použití rovného jacku (lomený typ není vzhledem k zapuštěnému výstupu, jenž je pod úrovní korpusu, možno zcela zasunout do zdířky).

S novým Pivotem si úhel jacku můžete samozřejmě přizpůsobit i při použití Stratocasteru s jeho typickou miskou výstupu. Jack je funkční v jakémkoliv úhlu sklonu hřídele a proto je vhodnou volbou také pro kabeláž v pedalboardu, kde se výrazně uplatní jeho flexibilita, umožňující šetřit drahocenné místo.

Pivot-All je stejně jako ostatní jacky japonské série PV vyráběn z kvalitních a odolných materiálů a kontakty vedoucí plusový signál jsou pozlaceny. Cena univerzálního konektoru byla pro americký trh nastavena pod hranicí 20 dolarů. Společnost Godlyke nabízí Pivot-All i v kombinaci se čtveřicí typů šňůr různých délek, které používají špičkovou kabeláž renomovaného výrobce Mogami.

Tagy Pivot

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Leon
Ve Frontmanu jsem zodpovědný především za sekci novinek a článků o pódiovém a studiovém gearu známých muzikantů. Léta hraju na kytaru v různých kapelách a tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY