Přejít k hlavnímu obsahu
Leon - Ne, 05.05.2019 - 12:00

Pulsar Echorec: legenda ve formě plug-inu

Ikonický a dnes už raritní analogový vintage delay Binson Echorec z šedesátých let, který můžete slyšet např. na albech Pink Floyd, The Shadows nebo Led Zeppelin, se dočkal digitálního nástupce v podobě softwarového plug-inu Pulsar Echorec z produkce společnosti Pulsar Audio.

Vývojový tým analyzoval tři exempláře originálního Echorecu 2 vybaveného magnetickým diskem a výsledkem je plug-in (formáty AAX, AU, VST) s mimořádně muzikálním hřejivým zvukem a řadou funkcí včetně režimu Stereo Drift pro lehký detuning levého/pravého kanálu, přinášející výraznější stereo efekt nebo modu Off, který deaktivuje dozvukový okruh a dodá signálu příjemnou patinu a saturaci.

Novinka je do 15. května dostupná za zvýhodněných 77 dolarů, poté cena stoupne na 109 dolarů, ale na firemních stránkách lze samozřejmě stáhnout i třicetidenní trial verzi. Výrobce garantuje kompatibilitu se systémy Windows (7 a vyšší) a Mac OS (10.10 a vyšší). Opulentní zvuk původního Binson Echorecu 2 si můžete poslechnout na přiloženém videu.

Tagy Pulsar Echorec Binson Echorec
Na Frontmanovi mám na starosti zejména sekci novinek a nástrojovky známých muzikantů. Léta hraju v různých kapelách na kytaru a hru na tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY