Přejít k hlavnímu obsahu
JTK - Po, 15.09.2014 - 00:01

Petr Čtvrtníček a Drum show: posunutí hranic rytmiky

Společná Drum show tří špiček české bubenické scény a VIP hosta Petra Čtvrtníčka v Kytary.cz? Přijďte se seznámit s hrou tří zásadních bubeníků Martina Vajgla, Pepy Cigánka a Miloše Meiera, kteří vám představí své fenomenální herní techniky a i zkušeným bubeníkům dokážou, že hranice rytmiky lze posunout dál, než byste čekali. Akce proběhne v pondělí 22. září od 19 hodin v modřanské prodejně Kytary.cz.

Martin Vajgl je známý jako dlouholetý bubenický pedagog a uznávaný hráč (Vltava, Wanastowi Vjecy), který v současnosti hraje s kapelou Olympic. Pepa Cigánek, tovární hráč firmy Meinl, je bubeník s extrémně širokým záběrem. Má za sebou působení v kapelách Krucipüsk nebo Törr i se spoustou známých interpretů - přesahy opravdu všemi směry naznačuje i jeho hraní s Karlem Gottem nebo Michalem Davidem. Miloš Meier bubnuje s kapelou Dymytry, B.S.P., s Michalem Pavlíčkem. Je hvězdou sociálních sítí, jeho bubenická videa zhlíží desetitisíce diváků z celého světa. V poslední době například zapůsobil svou cover verzí na skladbu od kapely Slipknot a na večírku předvede své oblíbené vystoupení Drumming Syndrom. Jako VIP host a čtvrtý vystupující se představí herec, moderátor a hlavně bubeník kontroverzní skupiny Buzerant – Petr Čtvrtníček. Ten bude na celou Drum Show dohlížet a v případě potřeby ji rozšíří o své pojetí rytmiky.

Akce proběhne 22. září od 19 hodin na modřanské pobočce Kytary.cz (Mezi vodami 23, Praha 4) při příležitosti otevření nově zrekonstruované prodejny, která teď díky jednomu z největších skladů ve střední Evropě odděleného od prodejny pouhou zdí může všem muzikantům nabídnout k okamžitému vyzkoušení kterýkoliv z tisíců hudebních nástrojů za desítky milionů korun.

Přehlídka top bubeníků, spousta hudebních nástrojů k vyzkoušení, lidé z hudební branže a velká párty... Žádný hudební nadšenec by si tuto akci neměl nechat ujít. Další důvod navíc? Vstupné na akci se nevybírá - je zdarma. Jedinou podmínkou je online rezervace z důvodu omezené kapacity na emailové adrese workshop@kytary.cz. Aktuální informace také najdete na oficiální facebookové stránce události.

Tagy workshop Martin Vajglm Miloš Meier

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

JTK
JTK
Zástupce šéfredaktora Frontman.cz. Copywriter v Kytary.cz Bassist/Rapper Kapely Five O'Clock Tea (5OT) a B.U.M Born to be LOUD FB: Jan Krčmář Instagram:…
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY