Přejít k hlavnímu obsahu
Leon - Ne, 04.10.2020 - 08:00

Pedalboard kytarového fusion-mága Marka Lettieriho

Skladatel, zpěvák a především skvělý kytarista Mark Lettieri, člen kapely Snarky Puppy nebo sdružení Fearless Flyers, tvořeného muzikanty z funkových Vulfpeck a doprovodných bandů Chrise Pottera či Pata Methenyho, navštívil centrálu americké obchodní online sítě Sweetwater, aby redakčnímu týmu v čele s šéfem divize Sweetwater Studios Donem Carrem představil svůj nejnovější pedalboard.

Kovový board Pedaltrain obsahuje volume/exp pedal Jim Dunlop DVP3, automatický wah Guyatone Rocker WR-M5, octaver Foxrox Octron 3, čtyři efekty značky J. Rockett Audio v podobě fuzzu Hooligan, boost/bufferu Steampunk, EQ/drivu Melody a overdrivu Dude, phaser MXR Phase 90 EVH, multiefekt Line 6 M5 modifikovaný společností JHV3, tap tremolo Walrus Audio Monument V2, dozvuky MXR Carbon Copy, TC Electronic Nova Delay a TC Electronic reverb Hall Of Fame 2.

Kabeláž je od americké firmy Revelation, zvukové ukázky byly pořízeny s pomocí komba Fender Twin z povedené modelingové edice Tone Master a Lettieriho oblíbeného stratu Don Grosh, osazeného firemními snímači v konfiguraci HSS. V samotném závěru byl použit barytonový model Bacci Leonardo.

Tagy Mark Lettieri
Na Frontmanovi mám na starosti zejména sekci novinek a nástrojovky známých muzikantů. Léta hraju v různých kapelách na kytaru a hru na tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY