Přejít k hlavnímu obsahu
Leon - So, 21.11.2020 - 08:00

Papelillo: úvodní singl k Pliniho albu Impulse Voices

Na poslední listopadový pátek je naplánováno vydání dlouho očekávaného druhého studiového alba Impulse Voices progrockového kytarového mága a skladatele Pliniho Roessler-Holgatea. Titul obsahuje celkem 8 tracků a produkce už na YouTube postnula video s úvodním singlem Papelillo, jehož video se nese v typickém „lockdown“ stylu. Novinka vyjde ve formě CD, vinylu nebo digitálních streamovacích formátů, k dispozici je samozřejmě také patřičný merchandise a dokonce i tabulatury.

Při natáčení základů alba v Pliniho domovském Sydney se hlavní protagonista obklopil rytmikou tvořenou bubeníkem Chrisem Allisonem a basistou Simonem Grovem, který se ujal i mixu a společně s Plinim nahrávku koprodukoval. Jako hosté byli přizváni pianista Dave Mackay, saxofonista John Waugh, harfenistka Amy Turk a vokální party obstarali Devesh Dayal a Aleksandra Djelmash. Mastering dostal na starost Ermin Hamidovic ze Systematic Production, jenž má na svém kontě spolupráci s kapelami Periphery, Architects, Devinem Townsendem, Olou Englundem apod.

Tagy plini album Impulse Voices
Na Frontmanovi mám na starosti zejména sekci novinek a nástrojovky známých muzikantů. Léta hraju v různých kapelách na kytaru a hru na tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY