Přejít k hlavnímu obsahu
Leon - So, 05.06.2021 - 08:00

Nový nashvillský mega-store Gibson Garage

Gibson otevřel v centru Nashvillu nový obchod, jehož návštěva spolehlivě zvedne tepovou frekvenci většině fanoušků značky. Mega-store s názvem Gibson Garage zabírá plochu téměř 750 metrů čtverečních, na nichž společnost kromě svých produktů demonstruje a nabízí také portfolio dceřiných firem Epiphone, Kramer, KRK a Mesa Boogie, která nedávno přešla pod křídla nashvillského koncernu a mimo vlastní produkci má pro něj v budoucnu navrhovat aparáty. Interiér je pojatý skutečně velkoryse, což dokazují např. kolejnice zavěšené po obvodu stropu, po nichž neustále pojíždějí kytary.

Součástí je i moderně koncipovaný koncertní prostor, nechybí interaktivní informační systémy, zájemci se mohou prostřednictvím programů Custom Shop, Repair and Restoration nebo Made-to-Measure dozvědět detaily o historii značky, řemeslném zpracování jejích nástrojů apod. Vedle kytar, baskytar, zesilovačů, boxů, komb, strun, efektů a dalšího gearu je součástí nabídky samozřejmě i reklamní sortiment sestávající z čepic, triček, mikin i jiného typu oblečení, včetně různých sběratelských limitovaných edicí.

Tagy Gibson Gibson Garage
Na Frontmanovi mám na starosti zejména sekci novinek a nástrojovky známých muzikantů. Léta hraju v různých kapelách na kytaru a hru na tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY