Přejít k hlavnímu obsahu
Leon -

No Time To Die: song k nové bondovce v podání Billie Eilish

Pětinásobná držitelka Grammy Billie Eilish získala také jednu z hlavních cen BRIT Awards a na slavnostním předávání v londýnském Millenium Dome zazpívala skladbu z připravované bondovky No Time To Die, pod níž je jako spoluautor podepsán její bratr Finneas. Sourozeneckou dvojici doplnil na pódiu kytarista Johnny Marr (The Smith, Pretenders, Talking Heads atd.) a orchestr pod vedením skladatele Hanse Zimmera.

Ten je také společně s producentem Stevem Mazzaroem podepsán pod soundtrackem v pořadí už pětadvacáté série o agentu 007, kterého popáté a naposled ztvární Daniel Craig. Kompletní soundtrack k filmu No Time To Die, jehož premiéra je naplánována na 3. dubna, vyjde 27. března u labelu Decca Records.

Ve stejném termínu by se v distribuci mělo objevit i album Bond 25, obsahující nová aranžmá titulních songů všech bondovek. Zimmer si na nahrávání kompilace pozval do studií Abbey Road britské symfoniky z Royal Philharmonic Orchestra, kteří upravenými tracky From Russia With Love, Diamonds Are Forever, Live And Let Die, Golden Eye nebo Die Another Day připomenou téměř šedesátiletou a marketingově mimořádně úspěšnou kariéru filmového Jamese Bonda.

Tagy Billie Eilish No Time To Die Hans Zimmer

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Leon
Ve Frontmanu jsem zodpovědný především za sekci novinek a článků o pódiovém a studiovém gearu známých muzikantů. Léta hraju na kytaru v různých kapelách a tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY