Přejít k hlavnímu obsahu
JTK - St, 13.08.2014 - 08:00

Největší kytarový happening už 13. září

Tahle myšlenka už asi napadla ledaskoho: Jak by to asi vypadalo, kdyby se sešlo několik desítek kytaristů a na povel všichni zahráli pořádné kilo? Popraskaly by okenní tabulky okolních domů? Nebo by se navzájem rozvibrovaly rezonanční desky kytar natolik, že by spustily lokální zemětřesení? Můžete to zjistit! Akorát těch kytar najednou nebude několik desítek, ale několik stovek.

Součástí této unikátní akce můžete být také. Bude se konat v sobotu 13. září na Karlínském náměstí. Všechno vypukne v 17 hodin, přičemž hlavní část večera se doslova odehraje v 19 hodin.

Pokud se chcete podílet na novém zápisu do české Guinessovy knihy rekordů, pak si s sebou přineste svou kytaru. V 19:00 proběhne společné ladění a pak se už stovky kytar rozezní společnými akordy tří písní, které budou dopředu upřesněny.

Takže vyměňte struny, naleštěte kytaru a připravte se na 13. záři, kdy společně zahrajete se stovkami dalších kytaristů. Zapsání do Guinessovy knihy rekordů proběhne ještě ten večer. Součástí tohoto ceremoniálu bude také vyhlášení tomboly, v níž bude mít šanci vyhrát každý z účastníků. Ceny do slosování věnovaly Kytary.cz a hlavní výhrou je finanční odměna.

Aktualizované informace najdete na stránkách happeningu nebo na oficiální facebookové stránce události.

Tagy workshop

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

JTK
JTK
Zástupce šéfredaktora Frontman.cz. Copywriter v Kytary.cz Bassist/Rapper Kapely Five O'Clock Tea (5OT) a B.U.M Born to be LOUD FB: Jan Krčmář Instagram:…
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY