Přejít k hlavnímu obsahu
Přemysl Růžička Jr. - St, 26.09.2018 - 19:00

Máme šanci pracovat s producenty Asking Alexandria v Los Angeles

Normálně nás soutěže nezajímají, ale tahle je jiná. Band Academy je komunita pomáhající kapelám k růstu a pozvednutí jejich kariéry. Založil ji Tyler Smyth a Joey Sturgis, zásadní osobnosti našeho žánru, které pracují s kapelami jako Asking Alexandria, The Devil Wears Prada nebo Blessthefall. A naše kapela Exit Empire je nyní mezi dvanáctkou finalistů této soutěže.

Byli jsme vybráni jako jediní finalisté ze střední a východní Evropy. Pokud vyhrajeme, složíme a nahrajeme song s Joeym a Tylerem (frontman Dangerkids), náš song zmixuje a zmasteruje Taylor Larson (poslední album Asking Alexandria), fotky nám nafotí Ashley Osborn (Bring Me The Horizon) a PR kampaň povede High Road Publicity.

Audio i video produkci si zcela tvoříme sami, čímž si zajišťujeme kreativní kontrolu nad každým kouskem své tvorby. Od Joeyho se učíme už několik let a mít možnost konečně s ním pracovat je neuvěřitelné. Je to pro nás unikátní příležitost, takže jsme nadšení.

Náš vlog, kde mluvíme o soutěži

Úspěch v soutěži ale není hodnocen jen podle čísel. Naše zapojení a způsob, jak jako kapela pracujeme, je mnohem důležitější; tak jako ve skutečném světě, pokud chce kapela uspět. Od vydání debutového alba před necelým rokem už máme za sebou show v Dubaji, byli jsme headlineři na festivalech v Rumunsku a na Ukrajině, začínají nás hrát zahraniční rádia a chtějí čím dál častěji i rozhovory. A vše to zvládáme bez vnější pomoci.

Navíc, toto je šance proklestit cestu a zbořit zeď zabraňující kapelám v naší části světa přejít na globální úroveň. Naše album je o svobodě, o dělání věcí po svém a o víře v sebe sama. Teď máte šanci skrz pár kliků nám pomoct udělat něco výjimečného. Za to jsme velmi vděční.

Soutěž končí 30. září 2018 a hlasy dostáváme na této stránce za věci jako přihlášení k odběru, sledování a sdílení Band Academy (po přihlášení – viz tlačítka Email nebo Facebook ve spodní části). A nebojte se, jejich obsah je vysoce kvalitní a k věci. Band Academy z hudebního byznysu doporučujeme každému.

Hlasujte pro nás na této stránce.

Pojďme spolu psát historii!

Tagy komunita Exit Empire
Bubeník Exit Empire
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY