Přejít k hlavnímu obsahu
Leon - Čt, 26.06.2014 - 09:47

Monster Cable: nové kabely Prolink 2014

Světový lídr v oblasti propojovací techniky, americká firma Monster Cable, inovovala profesionální řadu instrumentálních kabelů Prolink ve verzích Monster Rock, Monster Bass a Monster Acoustic. Základ tvoří duální vodič, který je u každé varianty z rozdílného materiálu, dvojité dielektrikum (PEX a uhlíková vlákna), stínění z 95 procentní mědi a odolný plášť z nového typu směsi Duraflexu.

Zásadní změnou prošly jack konektory Prolink (rovné i pravoúhlé) s masivnějším designem, připomínajícím jacky Neutrick, s kontakty pozlacenými 24 karátovým zlatem pro věrnější přenos vyšších frekvencí a většími pájecími piny.

Podle šéfa a hlavního vývojáře Monster Cable, Noela Lee, disponuje nová série kabelů průraznějším, rychlejším a plnějším zvukem, je mechanicky odolnější a tvárná a v neposlední řadě i více resistentní vůči magnetickému poli. Samozřejmostí je u této řady doživotní záruka.

Monster Cable řady Prolink jsou profesionální kabely s nadstandardními mechanickými i zvukovými vlastnostmi. Pokud budete mít tu možnost, tak doporučuji vyzkoušet a porovnat s vlastní šňůrou a výrobky jiných značek - možná zjistíte, že Monster splňuje vaše zvukové požadavky na 100 procent.

Ceny pro evropský trh se budou pohybovat v rozmezí od cca 800 Kč za propojovací šňůry o délce 20 cm, 1700 Kč za kytarový kabel Rock 6.4 m až po asi 2800 Kč za kabel Acoustic s délkou 6.4 m.

Dostupné varianty kabelů řady Prolink Monster Rock, Bass a Acoustic:

6.4 m Monster Rock – lomený/rovný nebo rovný/rovný jack
3.6 m Monster Rock – lomený/rovný nebo rovný/rovný jack
0.2 m Monster Rock – lomený/lomený jack

6.4 m Monster Bass – lomený/rovný nebo rovný/rovný jack
3.6 m Monster Bass – lomený/rovný nebo rovný/rovný jack
0.2 m Monster Bass – lomený/lomený jack

6.4 m Monster Acoustic – lomený/rovný nebo rovný/rovný jack
3.6 m Monster Acoustic – lomený/rovný nebo rovný/rovný jack
0.2 m Monster Acoustic – lomený/lomený jack

Tagy gear kabely
Na Frontmanovi mám na starosti zejména sekci novinek a nástrojovky známých muzikantů. Léta hraju v různých kapelách na kytaru a hru na tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY