Přejít k hlavnímu obsahu
Leon -

Máte rádi zelenou? Fender Custom Shop je tu pro vás

Fender připomíná jednu ze svých nejoblíbenějších klasických povrchových úprav v odstínu Surf Green edicí Masterbuilt Surf Green with Envy Collection zařazenou do série Prestige. Produktová řada je myšlenkou zkušených kytarářů Paula Wallera a Rona Thorna, kteří se postarali především o stavbu luxusních vintage replik, ale tým Custom Shopu se rozhodl neomezit danou kolekci pouze na několik vybraných modelů kytar.

Lak Surf Green dostalo celkem 21 různých typů nástrojů, vedle Stratocasterů, Telecasterů, Jazzmasterů, dvanáctistrunného modelu Electric XII, baskytar Precision, Jazz Bass apod. se na trhu objeví Fender Esquire '63 CS vyrobený Dennisem Galuszkou a nemají chybět ani obdobně řešené kytary Gretsch či dokonce bicí set Broadkaster této tradiční značky, patřící pod křídla koncernu Fender Musical Instruments.

Dostupných by mělo být i šest různých modelů aparátů Fender v provedení Surf Green a stejný odstín ponesou také nástrojové kabely, pouzdra, katalogy, trsátka nebo dvojice efektových pedalů Boost a Tremolo, ručně kompletovaných Stanem Coteyem, viceprezidentem divize pro výzkum a vývoj. Základní přehled jednotlivých kousků z edice Fender Masterbuilt Surf Green with Envy Collection přináší přiložené video.

Tagy Fender Fender Custom Shop Fender Masterbuilt Surf Green with Envy Collection

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Leon
Ve Frontmanu jsem zodpovědný především za sekci novinek a článků o pódiovém a studiovém gearu známých muzikantů. Léta hraju na kytaru v různých kapelách a tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY