Přejít k hlavnímu obsahu
Madhouse Express | Foto: Nicol Soukupová
Madhouse Express | Foto: Nicol Soukupová
redakce -

Madhouse Express potřetí v planetáriu, z minulého koncertu vydali klip

Jednou z kapel, které sází na unikátní prostory pražského planetária, jsou Madhouse Express. V pondělí 28. listopadu na tomto místě vystoupí už potřetí. Spojení jejich psychedelické hudby s vesmírnými projekcemi fungují skvěle. Také proto záběry z předchozího koncertu zpracovali jako videoklip.

Kooperace psychedelické tvorby Madhouse Express s 8K projekcemi převážně vesmírných motivů, které může nabídnout pouze Planetárium Praha, zosobňují audiovizuální koncept, jaký na české nezávislé hudební scéně nemá mnoho srovnání. Atraktivnost tohoto spojení ostatně potvrdily předešlé dva vyprodané koncerty. Ten předchozí posloužil jako vizuální podklad pro nový videoklip ke skladbě OVC z EP Interflavours.

Jako bonus si psychedelici na svou akci pozvali českého astronoma, astrofyzika a popularizátora astronomie Petra Kulhánka. Tento respektovaný odborník večer zahájí přednáškou na téma jednoho z největších technických pokroků lidstva ve vědě a astronomii, dalekohled Jamese Webba. Čtveřice muzikantů následně zahájí koncert pro tuto příležitost speciálně složenou písní.

Plánovaný koncert Madhouse Express má označení „poslední“. Prostory planetária se totiž začátkem roku 2023 ponoří do rozsáhlé rekonstrukce, která by měla trvat až dva roky.

Tagy Madhouse Express

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Redakce
Týmová práce.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY