Přejít k hlavnímu obsahu
Leon - Ne, 04.11.2018 - 00:01

Limitky PRS SE Standard 24 v nových odstínech

Paul Reed Smith připravil limitovanou kolekci finančně dostupných modelů řady SE Standard 24 v šesti nových odstínech Bay Bridge Blue, Cola Metallic, Metallic Orange, Royal Blue Metallic, Satin Black a White Pearl. Speciální edice se snímači v provedení "zebra" je určena výhradně pro evropský trh.

Ke korpusu z mahagonu je přilepen javorový krk s moderním subtilnějším profilem Wide Thin, palisandrový hmatník s "ptačími" polohovými značkami, 24 jumbo pražci a plochým radiusem umožňujícím pohodlné vytahování strun lemuje bílá výložka a menzura činí tradičních 25 palců.

Nástroj využívá dvojici firemních humbuckerů 85/15 "S" v kombinaci s potenciometrem hlasitosti, tónovou clonou s push/pull spínačem rozepínajícím cívky snímačů a třípolohovým nožovým switchem. Hardware sestává z patentovaného vibrata PRS ukotveného k tělu šesti vruty a firemních ladicích strojků. Veškeré kovové součásti mají niklovaný povrch.

Modely PRS SE Standard 24 LTD 2018 jsou vyráběny v jihokorejské továrně značky a pozitivní zprávou je, že speciální evropská edice by se neměla cenově lišit od klasických verzí této řady, které v českých obchodech vyjdou na cca 14 200 Kč, což vzhledem k použitým materiálům a kvalitě zpracování rozhodně není přehraná částka.

Tagy PRS PRS SE Standard 24
Na Frontmanovi mám na starosti zejména sekci novinek a nástrojovky známých muzikantů. Léta hraju v různých kapelách na kytaru a hru na tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY