Přejít k hlavnímu obsahu
ahmed - So, 17.12.2016 - 00:01

Lenka Dusilová má ráda Lunchmeat

Koncerty Lenky Dusilové a Baromantiky bývají hudební i vizuální opulentní hostinou. Ten vánoční, který proběhne 19. prosince v pražském Paláci Akropolis, by ty předchozí mohl ještě překonat. O jeho vizuální příběh se totiž postará VJ Aeldryn a Ondřej Ševčík ze studia Lunchmeat.

Chcete-li se hudebně a vizuálně inspirovat, návštěvou koncertu těchto hudebních kolegů neprohloupíte. Nejen Lenka, ale také Beata Hlavenková, Viliam Béreš, Matěj Belko, Patrick Karpentski a Martin Novák, to všechno jsou hudební osobnosti, které se vyplatí sledovat.

Baromantika mluví vlastním hudebním jazykem, který se pohybuje ve vřelých i chladných akusticko-elektronických krajinách. Do osobního písničkářství tak vstupuje elektronika, tribální beaty, zkušenost jazzových hráčů, prvky současné kompozice i dubstepu.

Uvolnění po koncertě si pak třeba doma můžete zahrát na indiány. Právě videoklip ke skladbě Indiánky, režírovaný šikovným Michalem Matouškem, nedávno na mezinárodním festivalu Crossroads of Arts získal prvenství.

Tagy Lenka Dusilová Baromantika
Fanouškovské alter ego šéfredaktora. Zářezy najdete také na Radiu 1, festivalu Beseda u Bigbítu, na Xplaylistu nebo dříve Freemusic a u labelu X Production.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY